Главная > Baş Xəbər > Dünya çempionatının TƏQVİMİ
Dünya çempionatının TƏQVİMİ13-06-2018, 17:42. |
Dünya çempionatının TƏQVİMİİyunun 14-də Rusiyada start götürəcək dünya çempionatının təqvimini təqdim edirik:
A qrupu 1-ci tur
14 iyun 19:00. Rusiya – Səudiyyə Ərəbistanı
15 iyun 16:00. Misir – Uruqvay
2-ci tur
19 iyun 22:00. Rusiya – Misir
20 iyun 19:00. Uruqvay – Səudiyyə Ərəbistanı
3-cü tur
25 iyun 18:00. Uruqvay – Rusiya 18:00. Səudiyyə Ərəbistanı – Misir
B qrupu 1-ci tur
15 iyun 19:00. Mərakeş – İran 22:00. Portuqaliya – İspaniya
2-ci tur
20 iyun 16:00. Portuqaliya – Mərakeş 22:00. İran – İspaniya
3-cü tur
25 iyun 22:00. İran – Portuqaliya 22:00. İspaniya – Mərakeş
C qrupu 1-ci tur
16 iyun 14:00. Fransa – Avstraliya 20:00. Peru – Danimarka
2-ci tur
21 iyun 16:00. Danimarka – Avstraliya 19:00. Fransa – Peru
3-cü tur
26 iyun 18:00. Danimarka – Fransa 18:00. Avstraliya – Peru
D qrupu 1-ci tur
16 iyun 17:00. Argentina – İslandiya 23:00. Xorvatiya – Nigeriya
2-ci tur
21 iyun 22:00. Argentina – Xorvatiya
22 iyun 19:00. Nigeriya – İslandiya
3-cü tur
26 iyun 22:00. Nigeriya – Argentina 22:00. İslandiya – Xorvatiya
E qrupu 1-ci tur
17 iyun 16:00. Kosta-Rika – Serbiya 22:00. Braziliya – İsveçrə
2-ci tur
22 iyun 16:00. Brazilya – Kosta-Rika 22:00. İsveçrə - Serbiya
3-cü tur
27 iyun 22:00. Braziliya – Serbiya 22:00. İsveçrə - Kosta-Rika
F qrupu 1-ci tur
17 iyun 19:00. Almaniya – Meksika
18 iyun 16:00. İsveç – Cənubi Koreya
2-ci tur
23 iyun 19:00. Cənubi Koreya – Meksika 22:00. Almaniya – İsveç
3-cü tur
27 iyun 18:00. Meksika – İsveç 18:00. Cənubi Koreya – Almaniya
G qrupu 1-ci tur
18 iyun 19:00. Belçika – Panama 22:00. Tunis – İngiltərə
2-ci tur
23 iyun 16:00. Belçika – Tunis
24 iyun 16:00. İngiltərə – Panama
3-cü tur
28 iyun 22:00. İngiltər – Belçika 22:00. Panama – Tunis
H qrupu 1-ci tur
19 iyun 16:00. Kolumbiya – Yaponiya 19:00. Polşa – Seneqal
2-ciI tur
24 iyun 19:00. Yaponiya – Seneqal 22:00. Polşa – Kolumbiya
3-cü tur
28 iyun 18:00. Seneqal – Kolumbiya 18:00. Yaponiya – Polşa. Volqoqrad
1/8 final mərhələsi
30 iyun 18:00. C qrupunun 1-cisi – D qrupunun 2-cisi 22:00. A qrupunun 1 – B qrupunun 2-cisi
1 iyul 18:00. B qrupunun 1-cisi – A qrupunun 2-cisi 22:00. D qrupunun 1-cisi – C qrupunun 2-cisi
2 iyul 18:00. E qrupunun 1-cisi – F qrupunun 2-cisi 22:00. G qrupunun 1-cisi – H qrupunun 2-cisi
3 iyul 18:00. F qrupunun 1-cisi – E qrupunun 2-cisi 22:00. H qrupunun 1-cisi – G qrupunun 2-cisi
1/4 final mərhələsi
6 iyul 18:00. A1/B2 cütünün qalibi – C1/D2 cütünün qalibi 22:00. E1/F2 cütünün qalibi – G1/H2 cütünün qalibi
7 iyul 18:00. F1/E2 cütünün qalibi – H1/G2 cütünün qalibi 22:00. B1/A2 cütünün qalibi – D1/C2 cütünün
Yarımfinal mərhələsi
10 iyul 22:00. 1-ci cütün qalibi - 2-ci cütün qalibi
11 iyul 22:00. 3-cü cütün qalibi - 4-cü cütün qalibi
3-cü yer uğrunda oyun
14 iyul 18:00. 1-ci cütün məğlubu – 2-ci cütün məğlubu
Final
15 iyul 19:00. 1-ci cütün qalibi - 2-ci cütün qalibi
Qeyd edək ki, oyunların başlama saatı Bakı vaxtı ilə göstərilib.//qaynarinfo.az
Вернуться назад |